Skip to content

PODARUJ NAM
1% PODATKU​

Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
organizuje zbiórkę 1%
na rzecz Fundacji THORAX.

 

KRS: 0000333981
CEL: THORAX

Poznaj nas!

Kim jesteśmy?

Fundacja THORAX została powołana w 2016 roku przez zespół osób bezpośrednio i pośrednio związanych z ochroną zdrowia, którzy w większości stanowią wolontariat i działają pro publico bono

Wsród nas są lekarze specjaliści, onkolodzy kliniczni, radioterapeuci, torakochirurdzy, patomorfolodzy, pielęgniarki, psycholodzy, a także pacjenci oraz silny zespół studentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Poznaj nas!

Czym się zajmujemy?

Działamy na rzecz osób z grupy ryzyka chorób klatki piersiowej, chorych diagnozowanych, kwalifikowanych do zabiegów chirurgicznych, leczonych i rehabilitowanych, osób bezpośrednio i pośrednio dotkniętych chorobami klatki piersiowej w tym chorobą nowotworową, a także personelu medycznego i badaczy zainteresowanych poprawą jakości profilaktyki, diagnostyki, leczenia i rehabilitacji w zakresie chorób klatki piersiowej i jej skutków oraz mieszkańców naszego regionu i całego społeczeństwa.

Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem konferencji ONCOweek – Podlaskiego Tydzień Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych.

Aktualnie przygotowujemy szereg aktywności edukacyjnych, min. młodzieżowy konkurs filmowy Jestem Sobą, nie Palę.

Fundacja THORAX

Podaruj Nam 1%

Prosimy o Państwa wsparcie finansowe i przekazanie 1% z podatku dochodowego za rok 2019 i wskazanie naszej organizacji w rozliczeniu rocznym tak jak na wzorze.

Państwa wpłata usprawni i poprawi codzienną działalność organizacji oraz umożliwi realizację zaplanowanych i przyszłych aktywność i wydarzeń skierowanych do mieszkańców naszego regionu. Będziemy zaszczyceni Państwa wsparciem.